Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/gazetefx/public_html/Includes/Functions.php on line 149
Vergi Dairesi Müdürü Yıldız görevine başladı haberi Gazete FX

Vergi Dairesi Müdürü Yıldız görevine başladı

Ankara Vergi Dairesi Başkanlığında görev yapmakta iken 03.04.2014 tarihli onay ile Iğdır il Deftardarlığı Iğdır Vergi Dairesi Müdürlüğü"ne atanan Hikmet Yıldız görevine başladı.

Vergi Dairesi Müdürü Yıldız görevine başladıYerel

Hikmet Yıldız, “etkin ve verimli bir vergi uygulaması ile sağlanacak kaynaklarla toplumumuza ve yarınki nesillere daha iyi bir gelecek sağlamak amacıyla, Iğdır Vergi Dairesi Müdürü olarak üzerimize düşen kamu görevini yerine getirmek için çalışmalarımıza ara vermeksizin devam edeceğiz” dedi.
 
Vergi Dairesi Müdürü Hikmet Yıldız, “Bilindiği üzere, her alanda gelişmiş, güçlü bir ülkeye ve refah düzeyi en üst seviyelerde olan bir topluma sahip olmanın en önemli gereklerinden biri, ekonomik kalkınmadır. Ekonomik kalkınmanın en temel gereklerinden biri ise kuşkusuz vergi gelirlerinin sağlıklı bir yapıya kavuşturulmasıdır. Iğdır Vergi dairesindeki görevimizin devamı süresince; mükelleflerimizin vergiye gönüllü uyumunu sağlamak ve mükellef haklarını gözeterek yüksek kalitede hizmet sunmak üzere görevimizi icra etmek üzere maksimum düzeyde çaba sarf edeceğiz. Tüm Mükelleflerimizin vergiye ilişkin yükümlülüklerini daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yerine getirilebilmesi için, teknolojik imkânlardan en üst düzeyde yararlanılmaya devam edilerek, kayıt dışı ekonomiyi kayıt altına almak ve vergi kayıp ve kaçağının önlenmek için de çalışmalarımız kararlılıkla devam edecektir. Bu bağlamda, adil, etkin ve verimli bir vergi uygulaması ile sağlanacak kaynaklarla toplumumuza ve yarınki nesillere daha iyi bir gelecek sağlamak amacıyla, Iğdır Vergi Dairesi Müdürü olarak üzerimize düşen kamu görevini yerine getirmek için çalışmalarımıza ara vermeksizin devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Vergi Dairesi Müdürü Hikmet Yıldız"a, Yeşil Iğdır Gazetesi olarak yeni görevinde başarılar dileriz.

22.08.2014 18:15 - [239352]

Bu Haberle İlgili Yorumlar

  • Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
    Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.
Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın:
Ad Soyad:
Email:
 
Küfür, hakaret ve rencide edici cümleler veya imalar, ayrıca inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitemizin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Yerel Haberleri

Vergi, Dairesi, Müdürü, Yıldız, Görevine, Başladı